Chcesz uzyskać dostęp do witryny JUUL.com, która jest witryną komercyjną przeznaczoną dla osób przebywających na terenie Stanów Zjednoczonych. W związku z tym Twoje dane osobowe gromadzone będą w Stanach Zjednoczonych i podlegać będą opublikowanym na tej witrynie Warunkom i Polityce prywatności. Przepisy prawa o ochronie danych, zgodnie z którymi opracowane zostały te zasady i procedury, mogą różnić się od przepisów prawa o ochronie danych obowiązujących w kraju, w którym przebywałeś podając dane. Kontynuacja korzystania z witryny jest równoznaczna z potwierdzeniem, że rozumiesz te warunki i zgadzasz się na nie.

NASZA HISTORIA

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ DLA DOROSŁYCH PALACZY.

James Monsees i Adam Bowen założyli firmę JUUL Labs, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania produktów i chcąc znaleźć lepszą alternatywę dla palenia papierosów. Po wielu latach palenia obaj byli aż nadto świadomi zdrowotnych i społecznych konsekwencji jakie niesie ten nałóg. Gdy nie udało im się znaleźć zadowalającej alternatywy dla papierosów, dostrzegli okazję, aby zastosować swoją wiedzę z zakresu wzornictwa przemysłowego w branży tytoniowej, która od ponad stu lat praktycznie się nie zmieniała. Jako palacze, doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że jedyną rozsądną alternatywą dla papierosów może być produkt, zawierający więcej nikotyny niż jakikolwiek inny na rynku. Musiałby także zapoczątkować swój własny, unikatowy rytuał. Tak powstała firma JUUL Labs.

NASZ ZESPÓŁ

JUUL Labs założyli James i Adam, byli palacze, którzy postawili sobie za cel wpłynąć na życie miliarda dorosłych palaczy na świecie. Obecnie JUUL Labs to dynamiczny zespół naukowców, inżynierów, projektantów, ekspertów łańcucha dostaw, specjalistów od obsługi klienta i osób odpowiedzialnych za kwestie biznesowe. Wszyscy podzielają pogląd, że wzornictwo, technologia i kreatywne myślenie są kluczowe do stworzenia najlepszej alternatywy dla papierosów.

Adam Bowen
Założyciel, Dyrektor ds. Technologii
Adam ma ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu produktów konsumenckich oraz ponad 11 lat doświadczenia w obszarze tworzenia innowacyjnych produktów tytoniowych. Ma dyplom magistra w zakresie designu ze Stanford University oraz licencjat w dziedzinie fizyki z Pomona College.

James Monsees
Założyciel, Dyrektor ds. Produktu
James ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w rozwijaniu produktów konsumenckich. Ma dyplom magistra w zakresie designu ze Stanford University oraz licencjat w dziedzinie fizyki i sztuki studyjnej z Kenyon College.

K.C. Crosthwaite
Dyrektor Generalny
K.C. ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów, zarządzaniu, oraz współpracy z organami regulacyjnymi. Ostatnio K.C. pełnił funkcję dyrektora ds. wzrostu w Altrii, gdzie przez kilka lat koncentrował się na alternatywach dla tradycyjnych papierosów. K.C. jest absolwentem Marquette University i uzyskał tytuł MBA w Providence College.

Joanna Engelke
Dyrektor ds. zarządzania jakością i regulacjami prawnymi
Joanna ma ponad 30 lat doświadczenia, między innymi jako menedżer wysokiego szczebla odpowiedzialnego za jakość i regulacje w firmie Boston Scientific, oraz jako Dyrektor Zarządzająca Halloran Consulting. Ma dyplom MBA z Harvard University oraz licencjat w dziedzinie nauk politycznych z Yale.

Jared Fix
Dyrektor ds. strategii
Jared zajmował różne stanowiska kierownicze w branżach regulowanych, m. in. dyrektora ds. rozwoju i dyrektora marketingu w firmie Constellation Brands, jak również dyrektora generalnego w firmie Beam Suntory. Był też kierownikiem projektów w McKinsey & Co i jest kapitanem armii amerykańskiej. Ma dyplom MBA z Columbia University, oraz licencjata w dziedzinie ekonomii z College of William & Mary.

Monika Fahlbusch
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
Monika jest doświadczonym menedżerem z ponad 30-letnim doświadczeniem w kierowaniu działami HR w takich firmach jak BMC Software i Salesforce. W 2016 roku Silicon Valley Business Journal umieścił ją w rankingu najbardziej wpływowych kobiet Doliny Krzemowej (Silicon Valley Women of Influence). Monika posiada licencjat w dziedzinie zarządzania i ekonomii z St. Mary’s College w Kalifornii. Była też członkinią rady doradczej School of Business and Economics swojej macierzystej uczelni.

David Dickey
Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw
David ma ponad 25 lat doświadczenia w dziale łańcucha dostaw oraz operacji w różnych branżach. Kierował zakrojonymi na szeroką skalę transformacjami w TPG Capital i United Technologies. Ma dyplom magistra inżyniera w zakresie zarządzania z Purdue University oraz dyplom inżyniera w dziedzinie inżynierii elektrycznej z Worcester Polytechnic Institute.

Jerry Masoudi
Dyrektor ds. prawnych
Jerry ma ponad 25 lat praktyki prawniczej w dużych firmach i instytucjach rządowych. Był głównym doradcą amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration) oraz radcą prawnym w firmie Celgene. Ma dyplom magistra prawa z University of Chicago Law School oraz dyplom licencjata w dziedzinie ekonomii z Amherst College. Jerry pracuje w naszym waszyngtońskim biurze i jest członkiem izby adwokackiej w Waszyngtonie.

Matt David
Dyrektor ds. komunikacji
Doświadczenie Matta Davida w dziedzinie komunikacji obejmuje m.in. organizację skutecznych kampanii wyborczych, pracę dla międzynarodowych firm oraz organizacji rządowych na szczeblu federalnym i stanowym. Podczas ostatnich kampanii prezydenckich zajmował stanowiska kierownicze ds. komunikacji wyższego szczebla i kierował strategiami komunikacyjnymi stanu Kalifornia, firm z rankingu Global Fortune 500, firm z branży technologicznej oraz urzędników wybranych podczas wyborów.

Bob Robbins
Prezes JUUL Americas
Bob wnosi do firmy doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów regulowanych, ostatnio pracował w firmie Constellation Brands. Jego karierę w handlu poprzedzała służba pilota w amerykańskiej marynarce wojennej. Ma dyplom MBA ze Stanford University oraz licencjat w zakresie inżynierii systemów z US Naval Academy.

Grant Winterton
Prezes JUUL EMEA
Grant ma ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu produktami konsumenckimi, które zdobywał w takich firmach jak Coca-Cola, Red Bull, Arnotts i Roust. Ostatnie 10 lat zajmował stanowisko dyrektora generalnego. Do tej pory pracował w ponad 80 krajach, a przez ostatnie 16 lat – w regionie EMEA. Posiada dyplom licencjata w dziedzinie handlu (marketing i finanse) z Uniwersytetu New South Wales w Australii.

Ken Bishop
Wiceprezes ds. rozwoju międzynarodowego na region APAC
Ken dołączył do JUUL Labs po ponad 10 latach pracy w regionie Azji i Pacyfiku. Wcześniej przez 7 lat był zatrudniony w Facebooku, gdzie zajmował różne stanowiska kierownicze. Ostatnim było stanowisko dyrektora zarządzającego na region Azji Południowo-wschodniej. Przed dołączeniem do Facebooka był konsultantem analitycznym w Nielsen Company. Ken ma dyplom licencjata w dziedzinie ekonomii z Miami University.

Alan Feng
Starszy Dyrektor, Operacje Inżynieryjne
Alan ma dyplom inżyniera w dziedzinie inżynierii mechanicznej z MIT oraz magistra inżyniera w dziedzinie inżynierii i projektowania produktów ze Stanford University. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie oraz ogromną dozę cierpliwości, aby rozwijać skalę naszych działań inżynieryjnych. W San Francisco najbardziej ceni sobie sposób myślenia ludzi, którzy są tu bardzo otwarci na nowości.

Claire O'Malley
Inżynier Mechaniczny
Claire ma dyplomy z dziedziny inżynierii mechanicznej i sztuki studyjnej. Obecnie spędza swój czas na projektowaniu zmian oraz udoskonaleń w oprogramowaniu CAD oraz tworzeniu prototypów. Najbardziej w San Francisco podoba jej się to, że mieszkała tu Pani Doubtfire.

Charlie Paguyo
Menedżer ds. Księgowości i Operacji
Charlie to prawdziwa księgowa weteranka, która niestrudzenie rejestruje wszystkie transakcje finansowe w ponad dwunastu różnych działach. Uwielbia San Francisco za mikroklimat, dzięki któremu każdego dnia musi zgadywać, co na siebie włożyć. Uwielbia też lokalny klub baseballowy Giants.

Esteban Leon
Inżynier Mechaniczny w zespole badawczo-rozwojowym
Zanim Esteban dołączył do JUUL pracował w branży energii odnawialnej. U nas wykorzystuje swoje umiejętności techniczne, aby doskonalić produkty z naszej oferty. Najbardziej w San Francisco lubi jedzenie i fakt, że do pracy może dojeżdżać rowerem.

Adam deSouza
Dyrektor ds. Jakości i Inżynierii Produkcji
Adam, inżynier w dziedzinie inżynierii biomedycznej z Northwestern University, kieruje różnymi projektami inżynieryjnymi, powiązanymi z doskonaleniem procesów produkcji, aby umożliwić dalszy rozwój naszej firmy. W San Francisco najbardziej lubi bogaty wybór restauracji.

Cookie Settings