NASZA HISTORIA

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ DLA DOROSŁYCH PALACZY.

NASZ ZESPÓŁ

JUUL Labs założyli James i Adam, byli palacze, którzy postawili sobie za cel wpłynąć na życie miliarda dorosłych palaczy na świecie. Obecnie JUUL Labs to dynamiczny zespół naukowców, inżynierów, projektantów, ekspertów łańcucha dostaw, specjalistów od obsługi klienta i osób odpowiedzialnych za kwestie biznesowe. Wszyscy podzielają pogląd, że wzornictwo, technologia i kreatywne myślenie są kluczowe do stworzenia najlepszej alternatywy dla papierosów.

Nasz Zespół Wykonawczy

Adam Bowen
Założyciel, Dyrektor ds. Technologii
Adam ma ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu produktów konsumenckich oraz ponad 11 lat doświadczenia w obszarze tworzenia innowacyjnych produktów tytoniowych. Ma dyplom magistra w zakresie designu ze Stanford University oraz licencjat w dziedzinie fizyki z Pomona College.

K.C. Crosthwaite
Dyrektor Generalny
K.C. ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów, zarządzaniu, oraz współpracy z organami regulacyjnymi. Ostatnio K.C. pełnił funkcję dyrektora ds. wzrostu w Altrii, gdzie przez kilka lat koncentrował się na alternatywach dla tradycyjnych papierosów. K.C. jest absolwentem Marquette University i uzyskał tytuł MBA w Providence College.

Joanna Engelke
Dyrektor ds. zarządzania jakością i regulacjami prawnymi
Joanna ma ponad 30 lat doświadczenia, między innymi jako menedżer wysokiego szczebla odpowiedzialnego za jakość i regulacje w firmie Boston Scientific, oraz jako Dyrektor Zarządzająca Halloran Consulting. Ma dyplom MBA z Harvard University oraz licencjat w dziedzinie nauk politycznych z Yale.

Monika Fahlbusch
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
Monika jest doświadczonym menedżerem z ponad 30-letnim doświadczeniem w kierowaniu działami HR w takich firmach jak BMC Software i Salesforce. W 2016 roku Silicon Valley Business Journal umieścił ją w rankingu najbardziej wpływowych kobiet Doliny Krzemowej (Silicon Valley Women of Influence). Monika posiada licencjat w dziedzinie zarządzania i ekonomii z St. Mary’s College w Kalifornii. Była też członkinią rady doradczej School of Business and Economics swojej macierzystej uczelni.

David Dickey
Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw
David ma ponad 25 lat doświadczenia w dziale łańcucha dostaw oraz operacji w różnych branżach. Kierował zakrojonymi na szeroką skalę transformacjami w TPG Capital i United Technologies. Ma dyplom magistra inżyniera w zakresie zarządzania z Purdue University oraz dyplom inżyniera w dziedzinie inżynierii elektrycznej z Worcester Polytechnic Institute.

Matt David
Dyrektor ds. komunikacji
Doświadczenie Matta Davida w dziedzinie komunikacji obejmuje m.in. organizację skutecznych kampanii wyborczych, pracę dla międzynarodowych firm oraz organizacji rządowych na szczeblu federalnym i stanowym. Podczas ostatnich kampanii prezydenckich zajmował stanowiska kierownicze ds. komunikacji wyższego szczebla i kierował strategiami komunikacyjnymi stanu Kalifornia, firm z rankingu Global Fortune 500, firm z branży technologicznej oraz urzędników wybranych podczas wyborów.

Bob Robbins
Dyrektor ds. Rozwoju
Bob wnosi do firmy doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów regulowanych, ostatnio pracował w firmie Constellation Brands. Jego karierę w handlu poprzedzała służba pilota w amerykańskiej marynarce wojennej. Ma dyplom MBA ze Stanford University oraz licencjat w zakresie inżynierii systemów z US Naval Academy.

Claire O'Malley
Inżynier Mechaniczny
Claire ma dyplomy z dziedziny inżynierii mechanicznej i sztuki studyjnej. Obecnie spędza swój czas na projektowaniu zmian oraz udoskonaleń w oprogramowaniu CAD oraz tworzeniu prototypów. Najbardziej w San Francisco podoba jej się to, że mieszkała tu Pani Doubtfire.

Charlie Paguyo
Menedżer ds. Księgowości i Operacji
Charlie to prawdziwa księgowa weteranka, która niestrudzenie rejestruje wszystkie transakcje finansowe w ponad dwunastu różnych działach. Uwielbia San Francisco za mikroklimat, dzięki któremu każdego dnia musi zgadywać, co na siebie włożyć. Uwielbia też lokalny klub baseballowy Giants.

Esteban Leon
Inżynier Mechaniczny w zespole badawczo-rozwojowym
Zanim Esteban dołączył do JUUL pracował w branży energii odnawialnej. U nas wykorzystuje swoje umiejętności techniczne, aby doskonalić produkty z naszej oferty. Najbardziej w San Francisco lubi jedzenie i fakt, że do pracy może dojeżdżać rowerem.

Adam deSouza
Dyrektor ds. Jakości i Inżynierii Produkcji
Adam, inżynier w dziedzinie inżynierii biomedycznej z Northwestern University, kieruje różnymi projektami inżynieryjnymi, powiązanymi z doskonaleniem procesów produkcji, aby umożliwić dalszy rozwój naszej firmy. W San Francisco najbardziej lubi bogaty wybór restauracji.

Cookie Settings