Użytkowanie przez osoby niepełnoletnie

Chcemy być innowacyjni w naszej kategorii produktowej. Wprowadzamy i rozwijamy nowe technologie i programy, które na celu mają zapobieganie użytkowania naszych produktów przez osoby niepełnoletnie. Poniżej opisujemy działania podejmowane przez nasz zespół, który jest odpowiedzialny za te inicjatywy.

Zdajemy sobie sprawę, że inni mają doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli masz dla nas pomysły lub jesteś zainteresowany współpracą w tym temacie, skontaktuj się z nami pod adresem prewencja@juullabs.pl

Inicjatywy Zapobiegawcze Wśród Młodzieży

W Stanach Zjednoczonych zobowiązaliśmy się do zainwestowania 30 milionów dolarów w ciągu najbliższych trzech lat na niezależne badania, edukację młodzieży i rodziców oraz programy społecznościowe.

Nasze produkty sprzedajemy i informujemy o nich w sposób odpowiedzialny oraz zgodny z surowymi wytycznymi tak, aby trafiały one jedynie do dorosłych palaczy, a nie do osób poniżej 18 roku zycia.

Zasady Komunikacji

  • Wspieramy prace nad skutecznymi przepisami uniemożliwiającymi zakup i stosowanie naszych produktów przez osoby poniżej 18 roku życia.
  • Sklepy, które oferują nasze produkty muszą przestrzegać specjalnych warunków, które obejmują między innymi monitorowanie i kary za sprzedaż produktów JUUL osobom poniżej 18 roku życia.
  • Na naszych opakowaniach znajduje się widoczne ostrzeżenie, na którym znajduje się napis: „Wyrób zawiera nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie”, a także: „Alternatywa dla pełnoletnich palaczy”.
  • W każdym punkcie sprzedaży produktów JUUL egzekwujemy stosowanie mechanizmów weryfikacji wieku.
  • Ponieważ nasze produkty podlegają szczególnym przepisom, przeprowadzamy losowe i anonimowe kontrole, które weryfikują przestrzeganie zasad przez niezależnych sprzedawców. Co miesiąc sprawdzamy w ten sposób setki sklepów.
  • Produkty JUUL nie są przeznaczone dla osób niepalących ani poniżej 18 roku życia, dlatego ich sprzedaż jest ściśle regulowana.
Cookie Settings