Chcesz uzyskać dostęp do witryny JUUL.com, która jest witryną komercyjną przeznaczoną dla osób przebywających na terenie Stanów Zjednoczonych. W związku z tym Twoje dane osobowe gromadzone będą w Stanach Zjednoczonych i podlegać będą opublikowanym na tej witrynie Warunkom i Polityce prywatności. Przepisy prawa o ochronie danych, zgodnie z którymi opracowane zostały te zasady i procedury, mogą różnić się od przepisów prawa o ochronie danych obowiązujących w kraju, w którym przebywałeś podając dane. Kontynuacja korzystania z witryny jest równoznaczna z potwierdzeniem, że rozumiesz te warunki i zgadzasz się na nie.

Wpływanie na jakość życia miliarda pełnoletnich palaczy na całym świecie.

Firmę JUUL Labs założyli James i Adam, byli palacze, których celem było wpłynięcie na życie miliarda dorosłych palaczy na całym świecie. Nasza wizja to świat, w którym coraz mniej dorosłych pali papierosy, a dorośli palacze mają swobodny dostęp do zasobów, pozwalających im ograniczyć lub wyeliminować palenie papierosów.

Nasza Odpowiedzialność

Rozumiemy, że produkty będące alternatywą dla papierosów wciąż są tematem kontrowersyjnym. Jesteśmy otwarci na dyskusje i nowe dane.

Cookie Settings